lenoui.com
Strona główna » Lenoui

Witamy w Lenoui.com

Witamy w naszym lnianym sklepie. Powstał on z pasji do materiału jakim jest len. Ta piękna naturalna i ponadczasowa tkanina towarzyszy człowiekowi od tysięcy lat. Pierwsze wzmianki o użyciu lnianych włókien pochodzą sprzed prawie 10 000 lat. Jego subtelny dotyk pozbawiony jest charakterystycznej w dzisiejszych czasach sztuczności. Lniane tekstylia to czysta natura zamknięta w delikatnych włóknistych splotach.

Zainspirowani tym pięknem staramy się przekazać je w ciekawej unikatowej formie. Powrót do naturalnej tkaniny w nowej odsłonie ma przybliżyć nas do tego co proste, a przez to piękne i jednocześnie funkcjonalne. Nasz styl cechują niepowtarzalność i dbałość o szczegóły. Wszak piękno tkwi także w detalu, którego na pierwszy rzut oka nie widać, ale nadaje produktowi niepowtarzalny charakter i klimat. Starannie dobrane lniane materiały, delikatna stonowana kolorystyka, wymyślne kształty oraz dopracowane motywy graficzne tworzą wyjątkowe kolekcje, które chcą się podobać. Inspiracje do pracy czerpiemy z prostoty formy rustykalnych wnętrz, wypełnionej zaczerpniętym z francuskiego stylu brocante wzornictwem.

Nasz asortyment stale powiększa się, dlatego serdecznie zapraszamy do ponownego odwiedzenia strony. Wszelkie nowości publikowane będą również na naszym profilu na facebook. Mamy nadzieję, że obecność naszych lnianych produktów w Państwa domach da Państwu tyle radości i przyjemności, ile daje nam pełna pasji praca przy ich tworzeniu.
lenoui.com
2017 © Lenoui.com. All rights reserved.