lenoui lniane sukienki

Witamy w Lenoui.com

O nas

Lenoui to marka specjalizująca się w produkcji lnianych produktów: odzieży oraz akcesoriów do wystroju wnętrza domu. Powstała z pasji do jednego z najbardziej szlachetnych materiałów jakim jest tkanina lniana. Działalność rozpoczęliśmy w roku 2010 początkowo oferując m.in. poduszki dekoracyjne, poduszki na krzesła, zasłony, zazdrostki i lambrekiny. Asortyment stopniowo zwiększał się reagując na sygnały płynące z rynku. W 2017 roku podjęliśmy śmiały krok wejścia do wielkiego świata mody. W naszej ofercie pojawiły się ubrania lniane cechujące się prostym surowym stylem charakterystycznym dla skandynawskiego. Właśnie z tego trendu głównie czerpiemy inspiracje. Okazało się, że nasze lniane sukienki zostały przyjęte bardzo ciepło przez klientów. Większość z nich jest bardzo zadowolona z krojów, palety barwnej oraz jakości. To dobrze, bo nic tak nie cieszy jak satysfakcja, że zrobiło się coś dobrego dla innych. Słuchając pozytywnych uwag, a czasami słów krytyki, wciąż doskonalimy nasze wzory. Tworzenie jest wielką przyjemnością i zarazem wielką przygodą. Jest również wielkim wyzwaniem, bo po drugiej stronie jest człowiek, który chce czuć, że słusznie wydał pieniądze i powinien być z zakupu zadowolony. Temu wyzwaniu będziemy starali się podołać w kolejnych latach wciąż wzbogacając nasz asortyment.

Dlaczego len

Dla osób, które do tej pory nie miały styczności z lnem, może on kojarzyć się z szorstkością. Nasze ubrania są wyjątkowo przyjemne w dotyku dla skóry, a to za sprawą specjalnie zmiękczanej tkaniny. Jej subtelny dotyk pozbawiony jest charakterystycznej w dzisiejszych czasach sztuczności. Tkanina ta odznacza się również innymi cechami: nie jest rozciągliwa oraz łatwo się mnie. Taki już jej urok i taki styl. Niektórzy doszukują się w tym zalet, inni wad. Nie dla wszystkich może to być akceptowalne, ale przecież nie dla wszystkich len ma być alternatywą dla bawełny lub syntetyku. Z pewnością jest dla tych, którzy cenią zdrowie i naturę, a pozytywów jest wiele, bo wyroby lniane są: antybakteryjne, antystatyczne, przewiewne, hipoalergiczne, w pełni biodegradowalne oraz łatwo oddają wilgoć.

Jak to robimy

Do produkcji wykorzystujemy tkaniny w 100% lniane bez żadnych domieszek. Pochodzą one z naszych polskich produkcji. Dlaczego? Bo poprzez lata doświadczeń stwierdziliśmy, że polski len cechuje się doskonałą jakością. Czasy, gdy coś zagranicznego było lepsze, bo było z zagranicy, już dawno odeszły do przeszłości. Poprzez dekady nasze polskie produkty zdecydowanie zyskały na jakości, stały się konkurencyjne dla zagranicznych i to w wielu gałęziach przemysłu i usług. Polscy producenci lnu z powodzeniem eksportują swoje wyroby na rynki całego świata! Dlatego jesteśmy dumni, że to polskie i nie mamy się czego wstydzić. Szyjemy również w naszych rodzimych szwalniach, tym samym wspierając naszą gospodarkę. Świadomośc tego jest także przyjemnym aspektem naszej działalności.

Dlaczego to robimy

Dla nas to nie tylko biznes, to również styl życia, harmonia z naturą, dobre samopoczucie, zdrowie. Nasze produkty tworzymy z przyjemnością, bo wiemy ile pozytywnych odczuć przyniesie ich użytkowanie naszym klientom. W czasach wszechobecnego taniego syntetyku nie jest łatwo przekonać ludzi, że len jest wyjątkowy przede wszystkim dla naszego zdrowia. Mamy nadzieję, że również dzięki naszej działalności, będziemy w stanie przyczynić się do popularyzacji lnu w naszym kraju. Nasz asortyment stale będzie się powiększał, dlatego serdecznie zapraszamy do ponownego odwiedzenia strony. Mamy nadzieję, że obecność naszych lnianych produktów w Państwa domach da Państwu tyle radości i przyjemności, ile daje nam pełna pasji praca przy ich tworzeniu.
lenoui lniane sukienki
lenoui na instagramlenoui na facebooklenoui na pinterest
Lniane sukienki | Lniana sukienka długa koszulowa biała | Lniane sukienki polskie | Sukienka lniana krótka | Lniana sukienka biała | Sukienka lniana koszulowa szara | Lniana sukienka plażowa na lato | Lniana tunika jasnoszara | Tunika koszula/lniana szara | Spódnica lniana sól/pieprz
2023 © Lenoui.com. All rights reserved.